Подпишись на рассылку по инвестициям
Bitcoin
$ 23,524
Ethereum
$ 599.62
XRP
$ 0.5103

Adsell — біржа реклами

Adsell — це біржа з великою кількістю каналів на різні теми, де можна вигідно купити рекламу для просування її в Telegram каналах. Кожного тижня додають нові канали у каталог, є зручний рекламний кабінет, де в кілька кліків можна створити пост і налаштувати рекламу під ваш продукт.

З біржею реклами Adsell Ви отримаєте:

 • — швидку реєстрацію;
 • — велику кількість майданчиків;
 • — широке охоплення аудиторії;
 • — різні фільтри для налаштування реклами, статистику за переглядами;
 • — постійну підтримку технічного відділу та менеджерів;
 • — 0% комісії при поповненні балансу.

Багато користувачів, та 500+ нових на тиждень, які активно використовують рекламну біржу Adsell.

Відгуки на сторінці нижче говорять про продуктивність і гарантовану якість просування реклами.

Похожие посты

13 Responses
 1. Марина

  Мені сподобалося, що біржа має гарантію повернення коштів, якщо власники каналів не дотримуються умов угоди. Хоча поки що у мене таких випадків не було. Але опція ця корисна, на багатьох подібних платформах такого немає. Просуваю через цей ресурс інтернет-магазин меблів — справа йде. Пости пишуться, постінг на всіх потрібних каналах регулярний. Відмінний інструмент, сама би стільки каналів для просування точно не знайшла би.

 2. Олена

  Зареєструватися порадила подруга, яка також веде ТГ-канал. Зручно, що можна знайти майданчики на будь-яку тематику в ТГ і на кожен є докладна статистика та зручні фільтри, щоб відсіяти все, що не підходить. Раніше намагалася працювати безпосередньо з власниками чатів і можу сказати, що в цьому плані ADSELL круто економить час.

 3. Віктор

  Біржа цікава, замовляти рекламу легко. Подобається що можна бути в курсі на якому етапі реклама, показують результати, потім надають статистику. Не можу сказати, що це дешевше ніж замовляти самостійно через адміна каналу, але що це надійніше й менш нервово — це 100%.

 4. Ольга

  Займаюся продажем жіночого одягу, щоб залучити потенційних клієнтів запустила рекламу. На Adsell це зробити реально швидко, легко налаштувати цільову аудиторію, хороший вибір майданчиків в каталозі, зручний спосіб оплати. Завдяки правильно налаштованій рекламі, у мене збільшилася і кількість клієнтів і замовлень стало більше.

 5. Андрій

  Наразі активно купуємо рекламу і в місцевих пабліках і каналах країни через ADsell. Дуже зручно. Не потрібно вручну шукати у телезі рекламний telegram-канал. Каналів на платформі безліч, цінник за рекламу скрізь різний. Видно активність кожного ресурсу, аудиторію, тому легко можна визначитися давати на цей канал рекламу, чи ні. Ефект від реклами тут є, хоч у нас справа пішла лише з другої спроби

 6. Микола

  Платформа гарна, зручний сайт, швидка реєстрація. Без особливих проблем в рекламному кабінеті зробив пост і запустив його. Support працює швидко, оперативно допомогли розв’язати мою проблему. Єдиний недолік, це те, що деякі власники каналів довго приймають мої заявки. До самої біржі претензій немає.

 7. Ірина

  Сайт дійсно зручний, створити заманливий пост виявилося зовсім нескладно навіть для новачка. Що правда, з вибором каналів я даремно вирішила впоратися сама, оскільки за статистикою бачу, що не всі канали, які я обрала, дали результат. Наступного разу все-таки звертатимуся за допомогою до техпідтримки,

 8. Богдан

  Крутий ресурс, телеграм канали зараз у топі, та реклама там дає дуже великий результат. Рекламу можливо купити швидко за більш-меньш адекватну ціну. Сервіс дуже зручний і я планую ще не раз ним скористуватись

 9. Сашко

  Як на мене, то біржа норм, немає складнощів при реєстрації, легко і просто зробити пост і запустити рекламу, яка дійсно працює. Перед початком ознайомився з каталогом площадок та статистикою переглядів, ціни за рекламу адекватні. З перших днів стало більше потенційних покупців, так що рекламу запускатиму ще через час.

 10. Христина

  Не погана платформа, я користуюсь час від часу, каналів на вибір прям багато, ціни є різні, можно вибрати на свій гаманець. По регіону ціна зрозуміло дешевша ніх по країні. Сайт сам по собі зрозумілий і просий, все робится за пару кліків. Можливо на постійній основі, але як додаткове джерело залучення клієнтів підійде

 11. Широков Андрій

  Мою увагу привернули канали та фіксовані ціни (аналогічні сервіси не повідомляють про вартість реклами поки не дізнаються всіх деталей, що дуже насторожує). Спочатку запустив рекламу на одному каналі. Сподобався результат і як працює біржа, тому вже два місяці я замовляю рекламу лише в них. Швидко, безпечно і реклама себе виправдовує.

 12. Вікторія

  Є канали, на яких я думала рекламу замовити неможливо, але менеджери запустили її через два дні після замовлення. Вся система працює чудово, багато тематичних каналів, цікава та зрозуміла статистика, багато переходів за посиланням у рекламі з каналів. Компанія 10 з 10, найкращі))

 13. Роман

  До цього сервісу один раз замовляв рекламу в telegram. Це був негативний досвід, зробили все не як домовлялись, реклама була в жахливому вигляді, неможливо було прочитати навіть про компанію. Ця біржа повністю контролює такі моменти, я лише обирав канали та оплатив, далі менеджери контролюють весь процес. Сам особистий кабінет зручний, поповнення балансу з карти моментальне

Добавить комментарий